Kameralı Chat Kameralı Sohbet Trabzon Bayan ArkadaşSosyal içerik Platformu

39

MasaÜstü Sesli Sohbet Sitesi

Masaüstü kullanan kullanıcılar hayatınızda bir çok kişi ile elbet görüşme sağlamak için SesliDünya sohbet ararsanız o sohbet odası burasıdır.

Belli başlı kullanıcılar artık kendilerine göre masa üstü kullanan insanlarla beraber güzel vakitler geçirmek için sesli sohbet arayan için arayış yaparlar bizde bu makalemizi sizler için açıyoruz. Masa Üstü kameralı sohbet için bir çok keyif yapan insanların içinde eğlence mutlaka şarttır.

Masaüstü görüntülü chat, sosyal ağa bağlanmak zorunda kalmadan (tabi ki istemciyle giriş zapmak zorundasınız) bilgisayarında Facebook’un mesajlaşma hizmetini kullanmanı sağlayan resmi olmayan bir istemcidir.

Masaüstü sohbet mobil uygulamasıyla tamamen aynı seçeneklere sahip: Sohbet, çıkartmalar, sesli ve videolu arama. Onu daha etkili yapan şey ise uygulamayı simge durumuna getirdiğinde görev çubuğundan mesaj bildirimleri alabilirsin.

MasaÜstü sesli sohbet seçeneğini düzenli olarak kullanıyorsan Masaüstü için chat odaları kullanırken sorun yaşamazsın. Bazı seçenekleri tanımlaması kolayken çoğu seçenek tam olarak aynı simgelerle aynı yerde.
Tam ekranda masaüstü sesli chat kanalı
Masa Üstü sohbet internet sayfasında kullanmanın problemlerinden biri de küçük bir ekranda görünmesi. Sadece konuşmalarından birine tıklayarak genişletebilirsin ancak bu biraz kullanışsızdır ve yanlışlıkla tarayıcında bir sekme kapamana sebep olabilir.

Tam ekranda sohbet edebilme ve ihtiyacına göre pencereyi yeniden boyunlandırabilme ile Masaüstü için canlı sohbet bu problemi çözer. Bu seçenek özellikle işte sohbet ederken ve tedbirli bir biçimde yapmak istediğinde işe yarar.

Masaüstü chat açıp giriş yaptığında derhal sohbet başlatabilmen için Facebook profilinden tüm seçenekleri içe aktarır. Ayarlaman gereken tek seçenek mesaj bildirimlerini aç veya kapat olabilir.

912 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli chat SesliDünya Sohbet