Kameralı Chat Kameralı Sohbet Trabzon Bayan ArkadaşSosyal içerik Platformu

41

Seslidunya Speakychat

Speakychat Nedir Sesli Sohbet Ve Sesli Chat Eklentisi ile ne alakası vardır buna Benzer Ve SesliDünya Sohbet eklenti önemli başlıkları hakkında genel bilgiler değerli kullanıcılara aktaracağım.

Günümüz Yılların Vermiş Olduğu tecrübeleriyle ve bildiklerimiz ile sizlere speakychat Seslidünya tabanında bahsedeceğim.

Speaky chat nedir? Nasıl bir sistemdir? Nasıl kurulmaktadır? Sorularınıza aşagıda bilgiler dahilinde cevaplar bulabilirsiniz.Bundan 1 sene önce genellikle tüm Sesli site sahipleri Voice4 diye adlandırılan sistemi kullanmaktadır.

Fakat Sesli Sohbet Sitelerinin Javasında bulunan Speaky chat sistemi piyasaya çıktıktan sonra Voice4 sistemi birden ortadan kayboldu ve şu anda çok az site o sistemi kullanmaktadır. Speaky chat neden bu kadar tutulmuştur ? Nasıl birden bu kadar geniş kitleye ulaşmıştır diyor iseniz sizlere kısaca açıklama yapayım. Voice4 sisteminde site sahipleri 2 güne yapılan saldırılardan gerçekten sıkılmıştı Speaky chat sisteminde saldırı oranı %5 denecek kadar az dır çünki tüm yetkili arkadaşlarda Hd kiliti sistemi vardır sadece 1 bilgisayardan giriş yapıldığı için saldırılarda bu bakımdan önlenmektedir. Speaky chat sistemi görsel açıdan da büyük bir ilgi odagı olmuştur. Renkleri,temaları,oda arka planları kolay bir şekilde değiştiriyor ve sohbet’e hazır hala getirebiliyorsunuz.

Speaky chat odaları nasıl’dır ? En büyük Sesli sitelerin içinde Seslidunya sohbet Ağı diyebiliriz. Odaları normal ev odaları gibi olup aylık ödemeleri yapılmaktadır. Panel dosyası herkeste yoktur erişimi yasaktır. Speaky chat sesli,kameralı chat sistemidir ve bir arap programcı tarafından kodlanmıştır.Size iframe kodu veriliyor ve size verilen o iframe sadece belirlenen bir sitede işleyebiliyor ve kullanımı hazır oluyor.

Bu zamana kadar milyonlara hizmet veren Bir Speaky Chat sistemi insanlara umut dolu sohbetler ve renklilik katan güzellikler vermiştir Bir çok insan bundan çok ve çok memnun kalmıştır ve halen aynı şekilde devam etmektedir. Günümüz SesliDünya Sohbet sistemi her geçen gün renklenme ve sohbet açısında kalitesinden taviz vermeden devam ediyor.

680 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli chat SesliDünya Sohbet